Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Maaspoort
Venlo
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Veur Theater
Leidschendam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
18:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lux
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Stroud
Putten
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Bussel
Oosterhout
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
P3
Purmerend
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Perron
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
zaterdag 23 oktober 2010
20:15
Guido Weijers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Werftheater, Utrecht
20:30
Jetty Mathurin
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 24 oktober 2010
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
20:00
Kamps En Kamps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 25 oktober 2010
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 26 oktober 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 27 oktober 2010
20:30
Daniël van Veen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lebbis met Branding (Unplugged)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Roel C. Verburg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 28 oktober 2010
20:15
Roy Aernouts
Theater De Veste, Delft
20:30
Daniël van Veen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Harderwijk, Harderwijk
Claudia De Breij - Hete Vrede
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Figi Theater, Zeist
20:00
Eric van Sauers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 29 oktober 2010
20:30
Jasper van Kuijk / Jeroens Clan
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Paul van Vliet
Diligentia, Den Haag
20:15
Manmanman met AAP
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
S.C.C. De Ruchte, Someren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Daniel Samkalden - Ik en de wereld
Werftheater, Utrecht
zaterdag 30 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Paul van Vliet
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Ellen Dikker
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Daniel Samkalden - Ik en de wereld
Werftheater, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann
Theater de Hofnar, Valkenswaard
dinsdag 02 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater De Veste, Delft
20:15
Luxeproblemen - Handleiding voor de moderne vrouw
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
18:00
Richard Groenendijk met Terug bij af / Benefietvoo
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
NUHR
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 03 november 2010
20:15
Roy Aernouts
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
NUHR
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 04 november 2010
20:30
Nina de la Croix
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Kamps En Kamps 1
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
Lux, Nijmegen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
C.C. Stroud, Putten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Hoftheater, Raalte
20:15
Jeroen van Merwijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lebbis - Branding
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Munttheater, Weert
vrijdag 05 november 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Meervaart, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Posttheater, Arnhem
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Claudia de Breij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Mike Boddé
Diligentia, Den Haag
20:30
Arno van der Heyden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Femmage met Wegens omstandigheden / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Carolien Borgers
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
van Beresteyn, Veendam
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tijl Beckand
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 06 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Claudia de Breij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Youssef El Moussaoui
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Brigitte Kaandorp - Op weg naar de Kuip!
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Punchline Comedy Club
P3, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Carolien Borgers
Werftheater, Utrecht
20:30
Gino Sancti
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 07 november 2010
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 08 november 2010
20:00
Brigitte Kaandorp
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 november 2010
20:00
Sara Kroos - Boheems
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van´t Hek - Omdat de nacht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Comedytrain
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 10 november 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Het Perron, Amsterdam
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Omval, Diemen
Roué Verveer
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Kees Torn
Leidse Schouwburg, Leiden
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Purmaryn, Purmerend