Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
Vestzaktheater
Son
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
XL De Ateliers
Dronten
Zaantheater
Zaandam
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Ploter
Ternat
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Kielzog
Hoogezand
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. De Pas
Heesch
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium heino
Heino
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
BaronTheater
Opende
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
woensdag 30 januari 2013
Jeffrey Spalburg - Thuus
Lindenberg Theater, Nijmegen
Speelman & Speelman - Optimisten
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater De Muzeval, Emmen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Schudden - We vieren het maar
van Beresteyn, Veendam
21:00
Gedignag: Sven Ratzke (met pianist)+ Irene Wiersma
Vera, Groningen
Karin Bruers - Waar was ik?
Vestzaktheater, Son
20:15
Camerettten - Finaletournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Wilminktheater, Enschede
Berry Lussenburg - Verwhard
XL De Ateliers, Dronten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Zaantheater, Zaandam
donderdag 31 januari 2013
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Arsenaal Theater, Vlissingen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. De Pas, Heesch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Thijs Maas - Concert
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Van nature
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Camerettten - Finaletournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Eric Koller - Fire in the hole
Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Munttheater, Weert
André Manuel - Bonzaai!!!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Berry Lussenburg Verwhard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Joost van Hyfte - KOK
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Kappen, Haaksbergen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Kolk, Assen
20:00
Alex Klaasen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anuar - Vastberaden
Theater de Speeldoos, Baarn
Schudden - We vieren het maar
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Op Sterk Water - Alfa
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Speelman & Speelman - Optimisten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 01 februari 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Poolvogel - Poolvogel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
De Reggehof, Goor
Piepschuim
Dok6, Panningen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar - Vastberaden
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Carolien Borgers - Happy End
Ledeltheater, Oostburg
Jeroen Leenders - Geen idee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium heino, Heino
Eric Koller - Fire in the hole
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral Hier en Nu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
van Beresteyn, Veendam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 02 februari 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg