Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Flora Theater
Delft
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Neeroeteren
Neeroeteren
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Casino Beringen
Beringen
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
dinsdag 28 februari 2012
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Leon van der Zanden
Markant Uden, Uden
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Erik van Muiswinkel
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Comedytrain
Meervaart, Amsterdam
20:15
Comedytrain
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Het Klooster, Woerden
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 29 februari 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Met alle respect
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Veste, Delft
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
Posttheater, Arnhem
20:00
Purper - Helden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Paulien Cornelisse
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Zaantheater, Zaandam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Agnietenhof, Tiel
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Het Klooster, Woerden
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie Koomen / Edo Brunner
Flora Theater, Delft
donderdag 01 maart 2012
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love
C.C. Neeroeteren, Neeroeteren
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Chassé Theater, Breda
20:00
Thijs van Domburg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Vorstin, Hilversum
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Veste, Delft
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Richard Groenendijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Purper - Helden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Playground Comedy
Victorie, Alkmaar
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Chassé Theater, Breda
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Genk, Genk
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Agnietenhof, Tiel
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Eric Koller
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Enge Buren - Reuring
Agora Theater Druten, Druten
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Cor Bakker ontvangt... Alex Klaasen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Comedytrain
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arnout Van den Bossche - Desperate Houseman
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Arjan Ederveen
De Molenberg, Delfzijl
vrijdag 02 maart 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Richard Groenendijk
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Purper - Helden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Popaganda
Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
Casino Beringen, Beringen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Leon van der Zanden
Het Klooster, Nuenen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kristel Zweers - Puur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Kommil Foo
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater De Lievekamp, Oss
Jörgen Raymann
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard