Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Hasselt
Hasselt
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Eendracht
Gemert
Atak
Enschede
20:00
Munttheater
Weert
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Viage
Brussel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Flint
Amersfoort
Posthuis Theater
Heerenveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Speeldoos
Vught
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
De Klif
Nijmegen
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koningshof
Maassluis
Munttheater
Weert
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 4en1
Breukelen
20:30
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
dinsdag 07 mei 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - V
Veluvine, Nunspeet
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 08 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Hasselt, Hasselt
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Almere, Almere
Sabine Beens - Ça bien!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ruben Nicolai - Little friday
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Alle dagen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Max van den Burg - Schlemiel
Posttheater, Arnhem
20:15
Martin Simek - Cartoonist
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kees van Amstel / René van Meurs / Theo Maassen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - V
De Eendracht, Gemert
Freek de Jonge: Zonde [GANNULEERD]
Atak, Enschede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Munttheater, Weert
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 09 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Viage, Brussel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 10 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zaterdag 11 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk