Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Diligentia
Den Haag
Den Bolder
Waspik
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Vianen
Vianen
Theater PePijn
Den Haag
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
P3
Purmerend
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
15:30
Zaantheater
Zaandam
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
16:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
18:45
Theater de Bussel
Oosterhout
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
vrijdag 05 november 2021
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Hoe dan?!
Den Bolder, Waspik
20:15
Wart Kamps
De Weijer, Boxmeer
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Eendracht, Gemert
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Stroud, Putten
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
C.C. Parnassos, Utrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Uit het niets
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 06 november 2021
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Vianen, Vianen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Hof 88, Almelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Lisa Loeb - Extase
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Jan Beuving - Restante
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rayen Panday - Focus
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Thijs Kemperink - Herboren
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Singer Theater, Laren
20:15
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Comedy Store @ Q-factory
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
P3, Purmerend
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Munttheater, Weert
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het spectrum, Schijndel
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Chassé Theater, Breda
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C.C Warenar, Wassenaar
zondag 07 november 2021
15:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Zaantheater, Zaandam
16:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Comedy Nacht Met O.a. Steven Brunswijk + Kristel Zweers
Effenaar, Eindhoven
19:30
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Cpunt Theater, Hoofddorp
16:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 08 november 2021
20:00
Climate Comedy Night
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Floralis, Lisse
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Het Park, Hoorn
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Koningshof, Maassluis
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 november 2021
14:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Zaantheater, Zaandam
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Bussel, Oosterhout
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Bussel, Oosterhout
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit het niets
Podium Hoge Woerd, De Meern
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - De laatste ronde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 10 november 2021
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater de Stoep, Spijkenisse
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Vincent Bijlo - Functie elders
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Cuijk, Cuijk