Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
C.C. De Werft
Geel
C.C. Zomerloos
Gistel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Theater Landgraaf
Landgraaf
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Rex
Mol
CK Theater
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weijer
Boxmeer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Witte Theater
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Rex
Mol
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Carrousel
Ommen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
C.C. Zundert
Zundert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater aan de Schie
Schiedam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg de Lawei
Drachten
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 09 april 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Spant!, Bussum
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Omdat de Nacht
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Drommedaris, Enkhuizen
Javier Guzman - Por Dios
C.C. De Werft, Geel
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Zomerloos, Gistel
Daniel Arends - Geen excuses
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Daniël Arends
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Altijd Verder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anuar met Ongeremd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Landgraaf, Landgraaf
Guido Weijers - Axestos
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
Jandino Asporaat - Buena Vista
CK Theater, Roermond
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
van Beresteyn, Veendam
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
zaterdag 10 april 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Flint, Amersfoort
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - Ridder
De Maagd, Bergen op Zoom
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Weijer, Boxmeer
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Begijn le Bleu
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Kom, Nieuwegein
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Carrousel, Ommen
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
zondag 11 april 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
De Spil, Roeselare
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven By Storm
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
maandag 12 april 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Agora Theater Druten, Druten
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 13 april 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Teeuwen Zingt
Scheldetheater, Terneuzen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 14 april 2010
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Charlatans
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Deurne, Deurne
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniel Arends - Geen excuses
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - Ridder
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
Hete vrede
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 15 april 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd
Theater De Veste, Delft
20:15
Kamagurka / Lies Lefever
Diligentia, Den Haag
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agora Theater Druten, Druten
Eric van Sauers - Ridder
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
C.C. De Pas, Heesch
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Ashton Brothers - Charlatans
Theater Gooiland, Hilversum
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Het Park, Hoorn