Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sweel Cultureel
Zweeloo
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Musis
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
BREStheater
Brielle
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Zaete
Yerseke
De Cammeleur
Dongen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
M-Lab
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Tobbe
Voorburg
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Harmonie
Leeuwarden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
Theater Zinin
Nijverdal
Musis
Arnhem
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Zaantheater
Zaandam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Singer Theater
Laren
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Paard
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Beatrix Theater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Junushoff Theater
Wageningen
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 26 maart 2010
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 27 maart 2010
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Tobbe, Voorburg
Eric van Sauers - Ridder
Deventer Schouwburg, Deventer
Finalistentour Cabaretesk 10
De Weijer, Boxmeer
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Teeuwen Zingt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Beun, Heiloo
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Zinin, Nijverdal
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Kamagurka - Kamagurka Geneest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Bon theater, Medemblik
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig
C.C. Zundert, Zundert
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Singer Theater, Laren
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kennemer Theater, Beverwijk
zondag 28 maart 2010
20:30
Freek de Jonge
Paard, Den Haag
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
maandag 29 maart 2010
Acda en de Munnik
Beatrix Theater, Utrecht
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
hommage aan rob chrispijn | amsterdams kleinkunst
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 maart 2010
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Anne en Goebbels, een confrontatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Por Dios
Markant Uden, Uden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jochen Otten
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Boheems
Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 31 maart 2010
Acda en de Munnik
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Axestos
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Goudse Schouwburg, Gouda
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Mans Genoeg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 01 april 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Werf, Aalst
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Altijd Verder
Junushoff Theater, Wageningen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Groene Engel, Oss
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Veste, Delft
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Evergem, Evergem
Guido Weijers - Axestos
Theater de Spiegel, Zwolle
Hete vrede
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Oude Luxor Theater, Rotterdam