Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
van Beresteyn
Veendam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Druten
Druten
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maaspoort
Venlo
C.C. Achterolmen
Maaseik
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
20:00
De Speeldoos
Vught
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rock Mine Cafe
Genk
Concertgebouw
Brugge
Schouwburg Ogterop
Meppel
Wilminktheater
Enschede
Musis
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Boode in Bathmen
Bathmen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Meenthe
Steenwijk
Bon theater
Medemblik
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
De Smeltkroes
Maarheeze
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. De Kei
Reusel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Flint
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Chassé Theater
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Brugge
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Tivoli
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Scheldetheater
Terneuzen
vrijdag 05 april 2013
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 06 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
zondag 07 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
maandag 08 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 09 april 2013
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen