Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Havezathe het Everloo
Rossum
Flint
Amersfoort
De Maaspoort
Venlo
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Vieze Gasten
Gent
De Poorterij
Zaltbommel
De Harmonie
Leeuwarden
De Cammeleur
Dongen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kielzog
Hoogezand
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Den Boogaard
Moergestel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Vieze Gasten
Gent
20:00
De Molenberg
Delfzijl
C.C. `t Schaliken
Herentals
C.C. Evergem
Evergem
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Vieze Gasten
Gent
De Molenberg
Delfzijl
De Meiboom
Krabbendijke
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
dinsdag 08 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 09 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Liberg
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Theater Bouwkunde, Deventer
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Poorterij, Zaltbommel
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Harmonie, Leeuwarden
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Cammeleur, Dongen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 10 januari 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Idea, Soest
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
Marco Roelofs
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Boerderij, Huizen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Schie, Schiedam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Speelman & Speelman - Optimisten
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Deventer Schouwburg, Deventer
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Acda en de Munnik
De Molenberg, Delfzijl
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Pas, Heesch
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 11 januari 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Diligentia, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - Bonzaai!!!
De Meiboom, Krabbendijke
Yora Rienstra - We maken er wat van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode