Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Vleuterweide
Vleuten
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Flint
Amersfoort
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
zaterdag 14 december 2013
Hans Liberg - ATTACCA
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Kolk, Assen
20:30
Kasper van Kooten - Karakters
Posttheater, Arnhem
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lenette van Dongen
Figi Theater, Zeist
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Piepschuim
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Piepschuim
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Piepschuim
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Parktheater, Eindhoven
zondag 15 december 2013
19:00
Guido Weijers - V
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Typisch surinaams
Meervaart, Amsterdam
maandag 16 december 2013
20:00
Maarten van Rossem
Paradiso, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Typisch surinaams
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 17 december 2013
20:00
Dames voor na Vieren
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
De Maaspoort, Venlo
20:00
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Theater De Kolk, Assen
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jeroen Leenders
Junushoff Theater, Wageningen
Maarten van Rossem
Paradiso, Amsterdam
Made in Belgium
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Typisch surinaams
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 18 december 2013
20:00
Alex Klaasen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hans Liberg - ATTACCA
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Martijn Hillenius - NU
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Chassé Theater, Breda
20:00
Typisch surinaams
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Urbanus
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Youp van 't Hek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 19 december 2013
20:00
Alex Klaasen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid
Posttheater, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hank / Peter Pannekoek / Ruud Smulders / Silvester
Theater Vleuterweide, Vleuten
Hans Liberg - ATTACCA
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Flint, Amersfoort
20:00
Katinka Polderman
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Theater de Speeldoos, Baarn
Made in Belgium
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Paul van Soest: De Man van Madonna
Podium 't Beest, Goes
20:15
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Theater De Veste, Delft
20:00
Youp van 't Hek
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 20 december 2013
20:00
Alex Klaasen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Klaasen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Burengerucht: Marco Roelofs – semi seated
Mezz, Breda
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
BREStheater, Brielle
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
De Speeldoos, Vught
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid
Posttheater, Arnhem
20:00
Guido Weijers - V
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Meenthe, Steenwijk
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ladies of Disco & Soul
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette van Dongen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thomas van Luyn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Youp van 't Hek
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 december 2013
20:00
Alex Klaasen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Spant!, Bussum
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Emilio Guzman
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid
Posttheater, Arnhem
20:15
Fred Zuiderwijk - Kringloop
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - V
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ladies of Disco & Soul
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lenette van Dongen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 22 december 2013
20:00
Ladies of Disco & Soul
Theater Zuidplein, Rotterdam