Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:15
Larenkamp Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Pius X
Volendam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Crown theater
Aalsmeer
zaterdag 19 mei 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Chassé Theater, Breda
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Werftheater, Utrecht
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
zondag 20 mei 2012
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
De Reehorst, Ede
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Schouwburg Almere, Almere
maandag 21 mei 2012
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Diligentia, Den Haag
20:00
Jorgen Raymann - Frede
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 22 mei 2012
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Diligentia, Den Haag
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thijs van Domburg
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Agnietenhof, Tiel
woensdag 23 mei 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Eric Koller
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kommil Foo
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Agnietenhof, Tiel
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 24 mei 2012
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Eric Koller
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Eric Koller - Nieuw programma
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Erik van Muiswinkel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:15
Jeugdveld
Larenkamp Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kommil Foo
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Werftheater, Utrecht
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Pius X, Volendam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thijs van Domburg
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Vrouw Holland - Vrijheid van de slechte smaak (rep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 25 mei 2012
Arie Koomen / Edo Brunner
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Posttheater, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Erik van Muiswinkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Crown theater, Aalsmeer