Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Groene Engel
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Cammeleur
Dongen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
woensdag 13 februari 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 14 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 15 februari 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda