Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Helmertheater
Enschede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
maandag 23 april 2012
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 24 april 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jeroen Leenders
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Capitole, Gent
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 25 april 2012
20:30
Wilko Terwijn (Afgelast!)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ronald Goedemondt
Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Alles komt goed!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen - reprise
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Kristel Zweers - Puur
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Parktheater, Eindhoven
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Comedytrain
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Hasselt, Hasselt
donderdag 26 april 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Thijs Kemperink
Helmertheater, Enschede
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Robbert Jan Proos - Everest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Paul de Leeuw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nina de la Croix - Bas
Posttheater, Arnhem
20:15
Najib Amhali - Alles komt goed!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Veste, Delft
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Kommil Foo
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater De Kolk, Assen
20:15
Heb je hun weer (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia De Breij - Landgenoten
Dok6, Panningen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 27 april 2012
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Robbert Jan Proos - Everest
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Paul de Leeuw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Flint, Amersfoort
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
Capitole, Gent
20:00
Najib Amhali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen