Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Zundert
Zundert
Crown theater
Aalsmeer
CulturA & Zo
Nootdorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Zwaan
Uitgeest
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Lakei
Helmond
Meervaart
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Molen
Beuningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Dok6
Panningen
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. De Borre
Bierbeek
Capitole
Gent
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Klooster
Nuenen
Koningshof
Maassluis
Lux
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Capitole
Gent
CK Theater
Roermond
De Reggehof
Goor
De Roode Bioscoop
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Klooster
Woerden
In de Brouwerij
Asten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Prinsenhof
Best
S.C.C. De Enck
Oirschot
zaterdag 20 oktober 2012
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C.C. Zundert, Zundert
Ali B - Ali geeft antwoord
Crown theater, Aalsmeer
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
De Maaspoort, Venlo
Berry Lussenburg - Verwhard
De Zwaan, Uitgeest
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
Poolvogel - Poolvogel
Meervaart, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Parktheater, Eindhoven
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Swanla Theater, Zevenhuizen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater De Molen, Beuningen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
zondag 21 oktober 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Almere, Almere
maandag 22 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2012
Marco Roelofs
Dok6, Panningen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 24 oktober 2012
Marco Roelofs
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maaspoort, Venlo
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Meervaart, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Omval, Diemen
donderdag 25 oktober 2012
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Kamagurka - Sprook
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marco Roelofs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Mythe, Goes
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Speeldoos, Baarn
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
vrijdag 26 oktober 2012
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Marco Roelofs
CK Theater, Roermond
Poolvogel - Poolvogel
De Reggehof, Goor
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ali B - Ali geeft antwoord
Figi Theater, Zeist
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Flint, Amersfoort
André Manuel - Bonzaai!!!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Henry van Loon - Electropis
Het Klooster, Woerden
Marco Roelofs
In de Brouwerij, Asten
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Perron-3, Rosmalen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Carolien Borgers - Happy End
Prinsenhof, Best
Enge Buren - Reuring
S.C.C. De Enck, Oirschot