Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Prismare
Enschede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Arsenaal Theater
Vlissingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Strombeek
Grimbergen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 16 mei 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 17 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 18 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bruers - Waar was ik?
Jan van Besouw, Goirle
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Interesting times
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
De Bourgondische Belgen
Posttheater, Arnhem
20:15
Deng Boy - Sociale zaken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 19 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 mei 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 22 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Goudse Schouwburg, Gouda
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel