Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Reehorst
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Markant Uden
Uden
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gryphus
Vierlingsbeek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
J.C. Interval
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Skâns
Gorredijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Colosseum Dokkum
Dokkum
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
maandag 07 december 2009
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 08 december 2009
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Spiegel, Zwolle
Dedication
De Maaspoort, Venlo
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Onno Innemee - De Spooktrein
Agnietenhof, Tiel
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
De Reehorst, Ede
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 09 december 2009
20:00
Arie Koomen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hete vrede
van Beresteyn, Veendam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Stoep, Spijkenisse
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fidei et Arti, Oudenbosch
Onno Innemee - De Spooktrein
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Boheems
Singer Theater, Laren
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parktheater, Eindhoven
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Weijer, Boxmeer
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
donderdag 10 december 2009
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk - Terug bij af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Markant Uden, Uden
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Dok6, Panningen
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bussel, Oosterhout
Eric van Sauers - Ridder
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Hete vrede
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Boheems
Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sex & drugs & Hoog Barok
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Sven Ratzke - dEBUT
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Parktheater, Eindhoven
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
De Meerpaal, Dronten
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Kennemer Theater, Beverwijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 11 december 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Zaantheater, Zaandam
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Gryphus, Vierlingsbeek
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Musketon, Utrecht
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
J.C. Interval, Papendrecht
Dedication
Theater de Bussel, Oosterhout
Hete vrede
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nina de la Croix: Alles kan kapot
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Skâns, Gorredijk
Jörgen Raymann
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Colosseum Dokkum, Dokkum
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posttheater, Arnhem