Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Chassé Theater
Breda
C.C. Gildhof
Tielt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Prismare
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 11 mei 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
zondag 12 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 13 mei 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 15 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 16 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk