Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Vorstin
Hilversum
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Gruitpoort
Doetinchem
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Cultuurhuis Doorn
Doorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Dok6
Panningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Reggehof
Goor
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Cultura
Ede
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 27 oktober 2011
20:00
NUHR - Het werkt wel
De Meerpaal, Dronten
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Hoftheater, Raalte
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Najib Amhali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Vorstin, Hilversum
Mike Boddé - Pil
Chassé Theater, Breda
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Iduna, Drachten
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Weijer, Boxmeer
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Diligentia, Den Haag
20:00
Johan Goossens - maandag
Ons theater, Bilthoven
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Het Klooster, Woerden
20:00
Freek de Jonge
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Eric Koller - BULL!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Dolf Jansen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bert Visscher
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 28 oktober 2011
20:30
Wimie Wilhelm
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Thijs Maas - Genade
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Flint, Amersfoort
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Purper - Helden
Markant Uden, Uden
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
NUHR - Het werkt wel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nina de la Croix - Bas
De Gruitpoort, Doetinchem
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Mike Boddé - Pil
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Prinsenhof, Best
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater PePijn, Den Haag
Kristel Zweers - Puur
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Posttheater, Arnhem
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Johan Goossens - maandag
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
Cultuurhuis Doorn, Doorn
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Han Solo - Multikul
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:00
Freek de Jonge
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Eric Koller - BULL!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric Koller
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Dolf Jansen
Dok6, Panningen
20:15
Daniël Arends - Blessuretijd
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bert Visscher
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theaterzaal, Zwevegem
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Arjan Ederveen
De Reggehof, Goor
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Anuar - Gedreven
Cultura, Ede
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
BREStheater, Brielle
20:00
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Finale
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 29 oktober 2011
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Theo Nijland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theo Nijland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Pook, Oostknollendam
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Schudden - Noorderzon
Schouwburg de Lawei, Drachten