Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Trukendoos
Harelbeke
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Bon theater
Medemblik
Agnietenhof
Tiel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Meulvliet
Tholen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meiboom
Krabbendijke
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. 't Vondel
Halle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 27 april 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Trukendoos, Harelbeke
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De hoogte, Winsum
20:00
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Belgica, Dendermonde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
zondag 28 april 2013
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
dinsdag 30 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 01 mei 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
donderdag 02 mei 2013
21:00
Ronald Snijders - ONE MAN SHOW
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Mythe, Goes
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jeroen Leenders
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Venray, Venray
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Ruben Nicolai - Little friday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Parktheater, Eindhoven
Jeffrey Spalburg - Thuus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Musis, Arnhem
Lebbis - Het grijze gebied
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - V
De Meiboom, Krabbendijke
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. 't Vondel, Halle
vrijdag 03 mei 2013
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater Walhalla, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater de Kampanje, Den Helder
Anuar - Vastberaden
Theater Dakota, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Het grijze gebied
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Parktheater, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Flint, Amersfoort
Jeroen Leenders - Geen idee
Flint, Amersfoort
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Kattendans, Bergeijk
Guido Weijers - V
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. 't Vondel, Halle
Op Sterk Water - Alfa
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 04 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 05 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
maandag 06 mei 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven