Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Amicitia Theater
Sneek
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Nuenen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kappen
Haaksbergen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Zinin
Nijverdal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Prismare
Enschede
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Schouwburg Venray
Venray
Jan van Besouw
Goirle
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Werft
Geel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meerpaal
Dronten
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Boodschap
Rijen
Flint
Amersfoort
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Landgraaf
Landgraaf
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Mozaiek
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Genk
Genk
Markant Uden
Uden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kik
Elst
21:00
Corneel
Lelystad
Theater Dakota
Den Haag
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
woensdag 14 november 2012
Henry van Loon - Electropis
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Lievekamp, Oss
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Muzeval, Emmen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Amicitia Theater, Sneek
donderdag 15 november 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Griffioen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Agora Theater Druten, Druten
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Boerderij, Huizen
Piepschuim
Het Klooster, Nuenen
20:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Burgerweeshuis, Deventer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kappen, Haaksbergen
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Winsinghhof, Roden
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kamagurka - Sprook
Parktheater, Eindhoven
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:30
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podium 't Beest, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Electropis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers Oudejaarsconference 2012
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Enge Buren - Reuring
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Het Klooster, Woerden
Carolien Borgers - Happy End
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
vrijdag 16 november 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wilko Terwijn
De Klif, Nijmegen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater 't Pand, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
BREStheater, Brielle
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Venray, Venray
Piepschuim
Jan van Besouw, Goirle
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Harmonie, Leeuwarden
Marco Roelofs
C.C. De Werft, Geel
Kamagurka - Sprook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jandino Asporaat - De Revue
Koningshof, Maassluis
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Rot - De grote Jan Rot show
S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Electropis
De Meerpaal, Dronten
Han Solo - Han Solo bedankt!
Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric Koller - Fire in the hole
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Enge Buren - Reuring
De Boodschap, Rijen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Kolk, Assen
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan de Schie, Schiedam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Landgraaf, Landgraaf
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Carolien Borgers - Happy End
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
André Manuel - Bonzaai!!!
Posttheater, Arnhem
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ali B - Ali geeft antwoord
C.C. Genk, Genk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
zaterdag 17 november 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs Maas - Concert
Parktheater, Eindhoven
Speelman & Speelman - Optimisten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Schudden - We vieren het maar
Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Theater Walhalla, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Kik, Elst
21:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Corneel, Lelystad
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Dakota, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Witte Theater, IJmuiden
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martin Simek - Cartoonist / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Kattendans, Bergeijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Ogterop, Meppel