Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kursaal Oostende
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Walhalla
Rotterdam
17:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
De Weijer
Boxmeer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Beun
Heiloo
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Molenberg
Delfzijl
Hoftheater
Raalte
C.C. De Bron
Groenlo
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
C.C. De Pas
Heesch
vrijdag 24 september 2010
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 25 september 2010
20:15
A Night of Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
Kursaal Oostende, Oostende
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Kamps En Kamps
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Walhalla, Rotterdam
17:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Leon van der Zanden
Diligentia, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Roy Aernouts
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 28 september 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 29 september 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 30 september 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Pieter Derks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 01 oktober 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Walhalla, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ronald Smink
So What!, Gouda
20:00
Sara Kroos
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Schudden
Theater de Tobbe, Voorburg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vincent Bijlo
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 02 oktober 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Hete Vrede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Weijer, Boxmeer
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater de Spiegel, Zwolle
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 03 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 05 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Bouwkunde, Deventer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Yora Rienstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 06 oktober 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Daniël Arends / Emilio Guzman
Boerderij, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Vorstin, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 07 oktober 2010
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Poorterij, Zaltbommel
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 08 oktober 2010
20:00
Annemarie Henselmans & Hanny Kroeze - Middelbare M
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. De Bron, Groenlo
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Tobbe, Voorburg
Joep Onderdelinden - Nat
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Schudden met Noorderzon / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Schwalbe
Meervaart, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Vincent Bijlo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 09 oktober 2010
20:00
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
C.C. De Pas, Heesch