Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Reggehof
Goor
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Oosterpoort
Groningen
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Carrousel
Ommen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. De Meent
Alsemberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
van Beresteyn
Veendam
Theater Achterom
Hilversum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
MIDI Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Evergem
Evergem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
van Beresteyn
Veendam
Chassé Theater
Breda
Het Kruithuis
Groningen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Pathé Buitenhof
Den Haag
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Pook
Oostknollendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
Het Kruithuis
Groningen
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Schie
Schiedam
Markant Uden
Uden
Theater de Speeldoos
Baarn
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
zaterdag 03 oktober 2009
Guido Weijers - Axestos
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Kasper van Kooten
Dok6, Panningen
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Posttheater, Arnhem
20:00
Carolien Borgers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt met 'Dedication'
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 04 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Griffioen, Amstelveen
maandag 05 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 06 oktober 2009
Sara Kroos - Boheems
De Reggehof, Goor
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
woensdag 07 oktober 2009
Sara Kroos - Boheems
Theater Carrousel, Ommen
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Een Avondje Bergkamp
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dedication
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Meent, Alsemberg
donderdag 08 oktober 2009
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Boheems
van Beresteyn, Veendam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Achterom, Hilversum
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
MIDI Tilburg, Tilburg
Een Avondje Bergkamp
Junushoff Theater, Wageningen
Dedication
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Evergem, Evergem
20:15
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 09 oktober 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hard Gras on Tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Een Avondje Bergkamp
van Beresteyn, Veendam
Dedication
Chassé Theater, Breda
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Sex & drugs & Hoog Barok try out
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Howard Komproe
Pathé Buitenhof, Den Haag
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 10 oktober 2009
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Pook, Oostknollendam
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hard Gras on Tour
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Dedication
Agnietenhof, Tiel
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
19:45
Roy Aernouts
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Veste, Delft
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arie Koomen
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 11 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 12 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 oktober 2009
Sara Kroos - Boheems
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dedication
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 14 oktober 2009
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
Guido Weijers
Markant Uden, Uden
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Speeldoos, Baarn
Een Avondje Bergkamp
De Cammeleur, Dongen
20:00
Dedication
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 15 oktober 2009
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater PePijn, Den Haag
Sex & drugs & Hoog Barok try out
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - Boheems
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios
De Oosterpoort, Groningen
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hard Gras on Tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Guido Weijers
Markant Uden, Uden
Begijn le Bleu
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
20:00
Daniël Arends
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Por Dios (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eric Koller met 'Hippopotomonstrosesquipedaliofob
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dedication
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 16 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dedication
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jochen Otten
Dok6, Panningen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Arie Koomen
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Het Veur Theater, Leidschendam