Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Warande
Turnhout
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Reggehof
Goor
CK Theater
Roermond
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zinin
Nijverdal
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Cammeleur
Dongen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
C.C. Zundert
Zundert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. De Kinkel
Bemmel
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Kruithuis
Groningen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. De Kei
Reusel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Metropool
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
donderdag 14 januari 2010
Hete vrede
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leon van der Zanden - Cola
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater de Speeldoos, Baarn
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Arsenaal Theater, Vlissingen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Speelman & Speelman - Thuis
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 15 januari 2010
20:00
Acda en de Munnik
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Agnew - More Human Than Human
De Warande, Turnhout
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
20:00
Cabarestafette
De Reggehof, Goor
Dedication
CK Theater, Roermond
Dolf Jansen - Altijd Verder
Meervaart, Amsterdam
Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zinin, Nijverdal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Cammeleur, Dongen
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Cola
Markant Uden, Uden
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Flint, Amersfoort
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:45
Paulien Cornelisse
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Posttheater, Arnhem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
20:15
Schudden - RUIS
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 16 januari 2010
20:00
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Arie Koomen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
Daniel Arends - Geen excuses
C.C. De Kinkel, Bemmel
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - Ridder
De Poorterij, Zaltbommel
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Het Kruithuis, Groningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Het Veur Theater, Leidschendam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nymfomannen - Niet Schieten!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. De Kei, Reusel
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Boheems
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 17 januari 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Het Kruithuis, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
maandag 18 januari 2010
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 19 januari 2010
20:00
Acda en de Munnik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Javier Guzman - Por Dios
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Mans Genoeg
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Boheems
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 20 januari 2010
Acda en de Munnik - ODE
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dedication
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dorine Wiersma
Metropool, Hengelo
Eric van Sauers - Ridder
Theater Aan de Slinger, Houten