Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Cultura
Ede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cromwiel
Steenbergen
C.C. Den Herd
Bladel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater `t Spieker
Eibergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater Dongepark
Dongen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Cammeleur
Dongen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Reehorst
Ede
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Meervaart
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
De Peppel
Zeist
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Rotterdam
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Compagnietheater
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Rotterdam
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Compagnietheater
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. `t Schaliken
Herentals
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 27 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo
zaterdag 28 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kennemer Theater, Beverwijk
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Posttheater, Arnhem
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - Ruis
Theater `t Spieker, Eibergen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Ruchte, Someren
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Dongepark, Dongen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leon van der Zanden - Cola
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer van Merwijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Hete vrede
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge
De Reehorst, Ede
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Deurne, Deurne
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Maagd, Bergen op Zoom
Dedication
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Daniël van Veen
C.C. Zundert, Zundert
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
zondag 29 november 2009
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Kindertheater
De Peppel, Zeist
Jörgen Raymann - Familyman
Chassé Theater, Breda
maandag 30 november 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jörgen Raymann
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Goed zo Dorine!
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 01 december 2009
20:15
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Chassé Theater, Breda
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Amphion, Doetinchem
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Voor De Grap
Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Cola
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Reggehof, Goor
20:00
Arie Koomen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 02 december 2009
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Lucent Danstheater, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Stoep, Spijkenisse
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Gino Sancti - V.I.P.
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Dedication
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Arie Koomen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. `t Schaliken, Herentals
donderdag 03 december 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Bussel, Oosterhout
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Parktheater, Eindhoven