Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Spil
Roeselare
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
De Poorterij
Zaltbommel
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Meulvliet
Tholen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Theater Schuurkerk
Maassluis
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Muzeval
Emmen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Pook
Oostknollendam
Pook
Oostknollendam
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Witte Theater
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Martiniplaza
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan het Spui
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Martiniplaza
Groningen
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Compagnietheater
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Warande
Turnhout
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
CK Theater
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
donderdag 16 april 2009
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Spil, Roeselare
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Van Houts en De Ket - Achtetijker dan dwars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Overgang
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Diligentia, Den Haag
20:15
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Los
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Wouter Deprez - Eelt
De Kattendans, Bergeijk
John Buijsman - BUK
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 april 2009
20:00
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Zundert, Zundert
Brokstukken - Rode Dwerg
Figi Theater, Zeist
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Figi Theater, Zeist
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Poorterij, Zaltbommel
Kristel Zweers - Ruig
Arsenaal Theater, Vlissingen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Meulvliet, Tholen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
Pieter Derks - Waan
Theater Schuurkerk, Maassluis
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
Vincent Geers - Overdaad
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld
Theater De Muzeval, Emmen
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ellen Dikker - Toendra (+Rachid Larouz)
Diligentia, Den Haag
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Los
Theater de Griffioen, Amstelveen
John Buijsman - BUK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 18 april 2009
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Aan de Slinger, Houten
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij - iClaudia
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
John Buijsman - BUK
Theater aan het Spui, Den Haag
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Waan
Kennemer Theater, Beverwijk
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Flint, Amersfoort
20:00
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 19 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
maandag 20 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 april 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
Ennio Marchetto
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen