Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Poorterij
Zaltbommel
De Meulvliet
Tholen
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Arsenaal Theater
Vlissingen
Agora Theater Druten
Druten
Witte Theater
IJmuiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Pook
Oostknollendam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Martiniplaza
Groningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater De Lievekamp
Oss
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
De Doelen
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Warande
Turnhout
De Maagd
Bergen op Zoom
donderdag 16 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Van Houts en De Ket - Achtetijker dan dwars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Overgang
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Woerden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Diligentia, Den Haag
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Spil, Roeselare
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Silvester Zwaneveld
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios
De Maaspoort, Venlo
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Los
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 17 april 2009
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
John Buijsman - BUK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan
Theater Schuurkerk, Maassluis
Silvester Zwaneveld
Theater De Muzeval, Emmen
Nathalie Baartman - Los
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Brokstukken - Rode Dwerg
Figi Theater, Zeist
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Figi Theater, Zeist
20:15
Ellen Dikker - Toendra (+Rachid Larouz)
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Poorterij, Zaltbommel
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Meulvliet, Tholen
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Geers - Overdaad
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Zundert, Zundert
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Kristel Zweers - Ruig
Arsenaal Theater, Vlissingen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 18 april 2009
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
John Buijsman - BUK
Theater aan het Spui, Den Haag
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Aan de Slinger, Houten
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - iClaudia
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
zondag 19 april 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 20 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
dinsdag 21 april 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom