Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
Lucent Danstheater
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Front
Vroomshoop
Gryphus
Vierlingsbeek
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
Allevrindscafé Kerkzicht
Loosbroek
Zaantheater
Zaandam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Markant Uden
Uden
Lucent Danstheater
Den Haag
Het Plein
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
De Reehorst
Ede
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Lucent Danstheater
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Koornbeurs
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Thalia Theater
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Metropool
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 09 april 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Harmonie, Leeuwarden
Brokstukken - Rode Dwerg
Chassé Theater, Breda
vrijdag 10 april 2009
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jaap Mulder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Harry Glotzbach - Pura Vida
Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Los
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Vrouw Holland - Het beste van...
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Waan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Brokstukken - Rode Dwerg
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Meervaart, Amsterdam
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Bas Birker / Tom Sligting
J.C. Elektra, Sliedrecht
John Buijsman - BUK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Gryphus, Vierlingsbeek
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
Anuar - Ongeremd
De Weijer, Boxmeer
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - Ridder
Allevrindscafé Kerkzicht, Loosbroek
zaterdag 11 april 2009
Pieter Derks - Waan
Zaantheater, Zaandam
John Buijsman - BUK
Theater Sneek, Sneek
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bouwkunde, Deventer
Wouter Deprez - Eelt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Nikè
Markant Uden, Uden
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
Het Plein, Den Haag
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fulcotheater, IJsselstein
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Flint, Amersfoort
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld
De Reehorst, Ede
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Anuar - Ongeremd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 12 april 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Flootloose
Lucent Danstheater, Den Haag
maandag 13 april 2009
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 april 2009
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Waan
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parktheater, Eindhoven
Ennio Marchetto
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 april 2009
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater De Storm, Winterswijk
John Buijsman - BUK
Theater de Stoep, Spijkenisse
Mark van de Veerdonk
Theater de Schalm, Veldhoven
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Thalia Theater, IJmuiden
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jaap Mulder
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Zonder Pardon
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Paulien Cornelisse / Sophie van Hoytema
Metropool, Hengelo
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan
Junushoff Theater, Wageningen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Axestos
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C.C Warenar, Wassenaar
Leon van der Zanden - Cola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 16 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
John Buijsman - BUK
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Waan
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - Axestos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer