Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Unie
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Volckaert Theater
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Munttheater
Weert
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Den Dullaert
Hulst
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Zinin
Nijverdal
zondag 29 maart 2009
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 30 maart 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 31 maart 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Oosterpoort, Groningen
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 01 april 2009
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 02 april 2009
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Schouwburg Almere, Almere
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 03 april 2009
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 april 2009
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal