Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Zaantheater
Zaandam
't Zand
Maarssen
20:00
De Eendracht
Gemert
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
AFAS Circustheater
Scheveningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Chassé Theater
Breda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kunstgreep
Oostzaan
donderdag 07 april 2011
20:30
Speelman & Speelman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Daniël Arends
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 08 april 2011
20:00
Max van den Burg
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Anuar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Ellen Dikker
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
De Meerpaal, Dronten
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Speeldoos, Vught
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Thijs Maas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Mark van de Veerdonk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Speelman & Speelman
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Hans Dorrestijn
Theater De Winsinghhof, Roden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 09 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
't Zand, Maarssen
20:00
Max van den Burg
De Eendracht, Gemert
20:15
Lenette van Dongen
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jandino Asporaat
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Anuar
Posttheater, Arnhem
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Jetty Mathurin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hans Dorrestijn
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 10 april 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 11 april 2011
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 april 2011
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Alex Klaasen
C.C. Hasselt, Hasselt
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
20:30
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Nat
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dames voor na Vieren
Theater De Veste, Delft
woensdag 13 april 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
20:00
SLAA
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Paulien Cornelisse
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lebbis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 14 april 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Alex Klaasen
De Spil, Roeselare
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Silvester
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat
Het Kielzog, Hoogezand
Joep Onderdelinden - Nat
Junushoff Theater, Wageningen
Rauw & Rebels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Claudia de Breij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Kees Torn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Koornbeurs, Franeker
Night of Comedy - News of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ernesto & Marcellino en Wilfried Finkers - ‘Het be
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 15 april 2011
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
De Kunstgreep, Oostzaan