Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
CulturA & Zo
Nootdorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Wesopa Weesp
Weesp
C.C Warenar
Wassenaar
van Beresteyn
Veendam
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meulvliet
Tholen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
CK Theater
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De alkeburcht
Roelofarendsveen
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lux
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. De Mol
Lier
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Scala Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Dialoog
Ermelo
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
C.C. Belgica
Dendermonde
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 01 maart 2013
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kom, Nieuwegein
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 maart 2013
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
De Poorterij, Zaltbommel
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Wesopa Weesp, Weesp
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C Warenar, Wassenaar
Jeroen Leenders - Geen idee
van Beresteyn, Veendam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Meulvliet, Tholen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
CK Theater, Roermond
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Lux, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
C.C. Achterolmen, Maaseik
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Mol, Lier
Lebbis - Het grijze gebied
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Dialoog, Ermelo
Carolien Borgers - Happy End
Agora Theater Druten, Druten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anuar - Vastberaden
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Belgica, Dendermonde
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Toegift, Den Hoorn
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Schudden - We vieren het maar
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater De Kolk, Assen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
André Manuel - Bonzaai!!!
Orpheus, Apeldoorn
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 03 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Lennaert Maes
Cafe The Joker, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
maandag 04 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 05 maart 2013
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam