Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Dorpstheater Wormer
Wormer
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
19:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Carna
Einighausen
Twentse Schouwburg
Enschede
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Metropool
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Almere Strand
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Plein
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Odeon
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 01 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 02 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 03 mei 2009
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 06 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 07 mei 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk