Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Vredenburg
Utrecht
20:30
Vredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Meervaart
Amsterdam
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Agora Theater Druten
Druten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
De Pit
Terneuzen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Druten
Druten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
De Weijer
Boxmeer
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
vrijdag 24 april 2009
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Footloose
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ellen Dikker - Toendra
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Amar en Rachid - Comedians Night
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 25 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 26 april 2009
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 27 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
dinsdag 28 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 29 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 30 april 2009
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 01 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert