Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
18:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Lux
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
20:30
Werftheater
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
P3
Purmerend
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Omval
Diemen
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Perron
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
MIDI Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
donderdag 28 oktober 2010
Claudia De Breij - Hete Vrede
De Maaspoort, Venlo
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Daniël van Veen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Roy Aernouts
Theater De Veste, Delft
vrijdag 29 oktober 2010
20:30
Daniel Samkalden - Ik en de wereld
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Manmanman met AAP
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jasper van Kuijk / Jeroens Clan
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Paul van Vliet
Diligentia, Den Haag
zaterdag 30 oktober 2010
20:15
Jörgen Raymann
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Daniel Samkalden - Ik en de wereld
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Ellen Dikker
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Paul van Vliet
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Het Evertshuis, Bodegraven
dinsdag 02 november 2010
20:15
NUHR
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater 't Speelhuis, Helmond
18:00
Richard Groenendijk met Terug bij af / Benefietvoo
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Luxeproblemen - Handleiding voor de moderne vrouw
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 03 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
NUHR
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Roy Aernouts
Diligentia, Den Haag
donderdag 04 november 2010
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Munttheater, Weert
20:00
Lebbis - Branding
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jeroen van Merwijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Hoftheater, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
C.C. Stroud, Putten
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Bussel, Oosterhout
Joep Onderdelinden - Nat
Lux, Nijmegen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Kamps En Kamps 1
De Oosterpoort, Groningen
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nina de la Croix
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 05 november 2010
20:30
Tijl Beckand
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
van Beresteyn, Veendam
20:30
Carolien Borgers
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Femmage met Wegens omstandigheden / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Arno van der Heyden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia de Breij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Mike Boddé
Diligentia, Den Haag
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
Joep Onderdelinden - Nat
Posttheater, Arnhem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 06 november 2010
20:30
Gino Sancti
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Carolien Borgers
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Punchline Comedy Club
P3, Purmerend
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Brigitte Kaandorp - Op weg naar de Kuip!
Patronaat, Haarlem
20:15
Guido Weijers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Claudia de Breij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Youssef El Moussaoui
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Diligentia, Den Haag
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Almere, Almere
zondag 07 november 2010
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 08 november 2010
20:00
Brigitte Kaandorp
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Comedytrain
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van´t Hek - Omdat de nacht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Boheems
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 10 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Theo Nijland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Kees Torn
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Diligentia, Den Haag
Harry Glotzbach - El Niño
Het Perron, Amsterdam
donderdag 11 november 2010
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater de Tobbe, Voorburg
Joep Onderdelinden - Nat
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Silvester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Boerderij, Huizen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen met Hoogseizoen / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:30
Amar
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 12 november 2010
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam