Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Eendracht
Gemert
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Unie
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Volckaert Theater
Dongen
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 28 maart 2009
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
Footloose
De Maaspoort, Venlo
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
zondag 29 maart 2009
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Footloose
De Maaspoort, Venlo
14:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 30 maart 2009
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 31 maart 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Oosterpoort, Groningen
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Bussel, Oosterhout
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - Spelen
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 01 april 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 02 april 2009
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Schouwburg Almere, Almere
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
vrijdag 03 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel