Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
MIDI Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:30
Het Front
Vroomshoop
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Dok6
Panningen
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
donderdag 09 december 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 10 december 2010
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht
20:15
Roemer van der Steeg met Ik ben geen kernfysicus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Bert Visscher
Theater De Veste, Delft
20:30
Maarten Ebbers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joep Onderdelinden - Nat
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Claudia de Breij
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Flint, Amersfoort
20:15
Daniël Samkalden
Diligentia, Den Haag
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ick Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 11 december 2010
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht
20:30
Jaap Mulder
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Agnew - More Human Than Human
MIDI Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Meervaart, Amsterdam
20:00
Wakker in de stad
Manifesto, Hoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Punchline Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
20:15
Droog Brood
Diligentia, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 13 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 december 2010
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:15
NUHR
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 december 2010
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
20:15
Klaas van der Eerden
Theater De Veste, Delft
20:15
NUHR
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Roy Aernouts
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - BOHEEMS
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Chassé Theater, Breda
donderdag 16 december 2010
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ernesto & Marcellino met Het beste dan maar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Veste, Delft
20:15
Eric Koller
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sanne Wallis de Vries
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Gili
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 17 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Zaantheater, Zaandam
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dames voor na Vieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
MIDI Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Kristal Zweers
Het Front, Vroomshoop
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Het Front, Vroomshoop
Sara Kroos - BOHEEMS
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roy Aernouts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 18 december 2010
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht
20:30
Pieter Derks
Theater de Tobbe, Voorburg
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daniël Samkalden
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Carolien Borgers
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 19 december 2010
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Seth Gaaikema
Diligentia, Den Haag
maandag 20 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 21 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Klaas van der Eerden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 22 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Weijer, Boxmeer
20:15
Eric Koller - BULL!
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 23 december 2010
22:00
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen