Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
ATLAS Theater
Emmen
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Wapen van Reek
Reek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Theater Idea
Soest
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
BREStheater
Brielle
00:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Bon theater
Medemblik
Podium Neede
Neede
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
BaronTheater
Opende
20:30
De Boodschap
Rijen
donderdag 24 oktober 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kappen, Haaksbergen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Nathalie Baartman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 25 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Podium Mozaiek, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Spant!, Bussum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Agora Theater Druten, Druten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
ATLAS Theater, Emmen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Jan van Besouw, Goirle
Kirsten van Teijn - NOBEL
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Goudse Schouwburg, Gouda
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
00:00
René van Meurs - Hunkert
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Thomas Acda
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Best of... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wapen van Reek, Reek
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Sneek, Sneek
20:00
Wouter Monden
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Idea, Soest
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Werftheater, Utrecht
20:15
Hehobros
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
van Beresteyn, Veendam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Maaspoort, Venlo
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 26 oktober 2019
Lebbis - De Ervaring
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Posttheater, Arnhem
Best of... Ton Kas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
De Weijer, Boxmeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
BREStheater, Brielle
00:00
Howard Komproe - Life On Stage
Spant!, Bussum
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van Kooten - Speeltijd
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Bon theater, Medemblik
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Neede, Neede
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
BaronTheater, Opende
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Boodschap, Rijen