Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
30CC/Schouwburg
Leuven
De Harmonie
Leeuwarden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Lux
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
De hoogte
Winsum
Theater Idea
Soest
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Dok6
Panningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater RhederArt
Dieren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Bon theater
Medemblik
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schuur
Zevenbergen
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Parnassos
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Deventer Schouwburg
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Muze
Noordwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Domijnen
Sittard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Lindenberg Theater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
zaterdag 02 februari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 03 februari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
maandag 04 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 05 februari 2019
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse