Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Lux
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
DeMess
Naarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
30CC/Schouwburg
Leuven
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Theater Hofpoort
Coevorden
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
De Domijnen
Sittard
Het Wennekerpand
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
zaterdag 02 februari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 03 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 04 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 05 februari 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten