Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. 't Vondel
Halle
Theater de Liefde
Haarlem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Klif
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Pand P
Eindhoven
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Zwaan
Uitgeest
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Sneek
Sneek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
Minnepoort
Leuven
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium heino
Heino
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Concordia
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater De Kik
Elst
donderdag 14 oktober 2021
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Veluvine, Nunspeet
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. 't Vondel, Halle
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Liefde, Haarlem
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
BREStheater, Brielle
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Posttheater, Arnhem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:30
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
vrijdag 15 oktober 2021
20:30
Lebbis - De Ziel
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Dok6, Panningen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Bussel, Oosterhout
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Ledeltheater, Oostburg
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Klif, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
DeMess, Naarden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Grof geschud - Broeden
Theater 't Pand, Gorinchem
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Kleine Willem, Enschede
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Pand P, Eindhoven
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater De Omval, Diemen
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Spant!, Bussum
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
Jan Beuving - Restante
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Flint, Amersfoort
19:00
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
zaterdag 16 oktober 2021
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Trefpunt, Warmond
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Jan Beuving - Restante
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - SNAK
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater Zinin, Nijverdal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Bon theater, Medemblik
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Minnepoort, Leuven
19:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Podium heino, Heino
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Concordia, Enschede
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst