Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Crea
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Flint
Amersfoort
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Crea
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Figi Theater
Zeist
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Ter Elst
Londerzeel
donderdag 15 september 2011
20:00
Anne van Rijn
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jeroen Leenders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lebbis
Posttheater, Arnhem
20:00
Mike Boddé
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Thijs van Domburg
Crea, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 16 september 2011
20:00
Anne van Rijn
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Lebbis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Leon van der Zanden
Dok6, Panningen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
NUHR - Het werkt wel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Thijs van Domburg
Crea, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 17 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
De Weijer, Boxmeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
Javier Guzman - Oorverdovend
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Kristel Zweers - Puur
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Leon van der Zanden
Pook, Oostknollendam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater De Kik, Elst
20:00
NUHR - Het werkt wel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Opgenomen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Piepschuim - Opgenomen
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Thijs van Domburg
Theater 4en1, Breukelen
zondag 18 september 2011
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
CulturA & Zo, Nootdorp
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
Javier Guzman - Oorverdovend
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Theater de Kappen, Haaksbergen
dinsdag 20 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Markant Uden, Uden
20:00
Bert Visscher
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater PePijn, Den Haag
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Veste, Delft
woensdag 21 september 2011
20:00
Bert Visscher
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Comedytrain
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dolf Jansen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Oorverdovend
De Cammeleur, Dongen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Kolder in je kop! Patrick Meijer / Roel C. Verburg
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Lebbis
Munttheater, Weert
20:15
Lenette van Dongen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mike Boddé - Pil
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater PePijn, Den Haag
20:00
NUHR - Het werkt wel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Veste, Delft
donderdag 22 september 2011
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Da bounce - Comedy nights
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Dolf Jansen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Erik van Muiswinkel
Het Klooster, Woerden
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Figi Theater, Zeist
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lebbis
Theater De Veste, Delft
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leon van der Zanden
De Schattelijn, Geertruidenberg
Mike Boddé - Pil
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
NUHR - Het werkt wel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
Ter Elst, Londerzeel