Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
De Molenberg
Delfzijl
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
C.C. De Kroon
Bocholt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:45
013
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Molen
Beuningen
CulturA & Zo
Nootdorp
De Zwaan
Uitgeest
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spiegeltheater
Middelburg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Lakei
Helmond
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Omval
Diemen
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Theater Bellevue
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Capitole
Gent
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Boerderij
Huizen
Lux
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Koningshof
Maassluis
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Het Klooster
Nuenen
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Borre
Bierbeek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Mythe
Goes
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
vrijdag 19 oktober 2012
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Carolien Borgers - Happy End
De Molenberg, Delfzijl
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Electropis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Dok6, Panningen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Kroon, Bocholt
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Sprook
Witte Theater, IJmuiden
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
20:30
Roué Verveer: In Zeer Goede Staat (Reprise)
Tropentheater, Amsterdam
20:45
Matennaaiers Nico Dijkshoorn & Ronald Giphart
013, Tilburg
zaterdag 20 oktober 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Flint, Amersfoort
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
De Maaspoort, Venlo
Poolvogel - Poolvogel
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Crown theater, Aalsmeer
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Parktheater, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Van nature
Theater De Molen, Beuningen
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
Berry Lussenburg - Verwhard
De Zwaan, Uitgeest
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C.C. Zundert, Zundert
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
Anuar - Vastberaden
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Diligentia, Den Haag
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
zondag 21 oktober 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Almere, Almere
maandag 22 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2012
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Marco Roelofs
Dok6, Panningen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 24 oktober 2012
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Omval, Diemen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maaspoort, Venlo
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Piepschuim
Meervaart, Amsterdam
Marco Roelofs
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 25 oktober 2012
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Koornbeurs, Franeker
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Mythe, Goes
Kamagurka - Sprook
De Kattendans, Bergeijk
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem