Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurschuur
Monster
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
dinsdag 22 januari 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 23 januari 2019
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 24 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
vrijdag 25 januari 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond