Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurschuur
Monster
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Kimpel
Bilzen
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Boodschap
Rijen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Skâns
Gorredijk
dinsdag 22 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 23 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 24 januari 2019
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 25 januari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk