Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
ATLAS Theater
Emmen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Dok6
Panningen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Scheldetheater
Terneuzen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Vestzaktheater
Enschede
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
dinsdag 12 november 2019
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
woensdag 13 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 14 november 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
HAN Campustheater, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Weijer, Boxmeer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Henry van Loon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
21:00
Edson Da Graça - Wakker
Podium Mozaiek, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Patrizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Best of... Ton Kas
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Vestzaktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 15 november 2019
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Verte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Trigger
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn