Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
DeMess
Naarden
20:15
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Sneek
Sneek
15:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Concordia
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:45
Simplon
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater De Omval
Diemen
Mimik
Deventer
21:15
Deventer Schouwburg
Deventer
19:15
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Machinefabriek
Coevorden
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Huiskamer
Weert
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Willem
Papendrecht
zaterdag 09 oktober 2021
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Restante
Theater Idea, Soest
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Sneek, Sneek
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
DeMess, Naarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Kielzog, Hoogezand
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek
Theater De Veste, Delft
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gashouder, Dedemsvaart
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Grof geschud - Broeden
Posttheater, Arnhem
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 10 oktober 2021
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Sneek, Sneek
15:00
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jimmy Carr
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Iliza Shlesinger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 11 oktober 2021
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Concordia, Enschede
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 12 oktober 2021
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Wesopa Weesp, Weesp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jimmy Carr
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 13 oktober 2021
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
André Manuel - Sneu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:45
Comedy Night: Arie Koomen + Mark Waumans & More
Simplon, Groningen
20:15
Jandino - Opgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Uit het niets
Mimik, Deventer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Deventer Schouwburg, Deventer
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Deventer Schouwburg, Deventer
Grof geschud - Broeden
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Molenberg, Delfzijl
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Machinefabriek, Coevorden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Posttheater, Arnhem
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Restante
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 14 oktober 2021
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Uit het niets
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Huiskamer, Weert
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Willem, Papendrecht