Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
CK Theater
Roermond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
Het Kielzog
Hoogezand
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
G.C. Spikkerelle
Avelgem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
De Reehorst
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
De Cammeleur
Dongen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
So What!
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Dorpstheater Wormer
Wormer
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Rotonde
Borger
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
16:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater `t Spieker
Eibergen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
14:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
woensdag 03 maart 2010
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Boheems
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Lucent Danstheater, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 04 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 05 maart 2010
Acda en de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - Ridder
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Guido Weijers
Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Gryphus, Vierlingsbeek
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Stoep, Spijkenisse
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
BREStheater, Brielle
Roué Verveer - Mans Genoeg
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
De Cammeleur, Dongen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Veerle Malschaert
So What!, Gouda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 06 maart 2010
Acda en de Munnik - ODE
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Dames voor na vieren met Koude Kermis (try-out)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends
Dorpstheater Wormer, Wormer
Dedication
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Jan van Besouw, Goirle
Finalistentour Cabaretesk 10
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Guido Weijers - Axestos
Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Hete vrede
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Buena Vista
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Achterom, Hilversum
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Rotonde, Borger
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agnietenhof, Tiel
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
16:00
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater `t Spieker, Eibergen
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 07 maart 2010
14:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Kasper van Kooten
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
De Oosterpoort, Groningen
maandag 08 maart 2010
20:15
Frits Sissing / Trudy Labij / Syb van de Ploeg -
De Oosterpoort, Groningen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Parktheater, Eindhoven