Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
CK Theater
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Zaantheater
Zaandam
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Reehorst
Ede
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
Schaffelaartheater
Barneveld
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Dorpstheater Wormer
Wormer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
16:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater `t Spieker
Eibergen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Rotonde
Borger
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:00
C.C. Zundert
Zundert
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
woensdag 03 maart 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Flint, Amersfoort
20:00
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 04 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 05 maart 2010
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Roué Verveer - Mans Genoeg
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Gryphus, Vierlingsbeek
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers
Scheldetheater, Terneuzen
Acda en de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - Ridder
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Veerle Malschaert
So What!, Gouda
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
De Cammeleur, Dongen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Bouwkunde, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
BREStheater, Brielle
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 06 maart 2010
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Daniël Arends
Dorpstheater Wormer, Wormer
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - Axestos
Scheldetheater, Terneuzen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Finalistentour Cabaretesk 10
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Acda en de Munnik - ODE
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Dedication
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
16:00
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hete vrede
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Dames voor na vieren met Koude Kermis (try-out)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Jan van Besouw, Goirle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater `t Spieker, Eibergen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Rotonde, Borger
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 07 maart 2010
14:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kasper van Kooten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 08 maart 2010
20:15
Frits Sissing / Trudy Labij / Syb van de Ploeg -
De Oosterpoort, Groningen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Parktheater, Eindhoven