Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
De Klif
Nijmegen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 4en1
Breukelen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Gildhof
Tielt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
vrijdag 10 mei 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 11 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 12 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 13 mei 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 mei 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 15 mei 2013
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam