Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Holstohus
Olst
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
woensdag 11 mei 2011
20:15
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 12 mei 2011
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Comedy Explosion
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Diligentia, Den Haag
20:15
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
20:00
Owen Schumacher / Paul Groot
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Amsterdams Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 13 mei 2011
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Wimie Wilhelm
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Daniël Arends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vincent Geers - Het is Tijd
Dok6, Panningen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Holstohus, Olst
20:00
Speelman & Speelman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dorrestijn
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joep Onderdelinden - Nat
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Amsterdams Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 14 mei 2011
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Vincent Geers - Het is Tijd
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Bon theater, Medemblik
20:00
Daniël Arends
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jörgen Raymann
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Speelman & Speelman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Onno Innemee
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 15 mei 2011
20:00
Speelman & Speelman
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Veldhuis & Kemper
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann
Leidse Schouwburg, Leiden
17:30
Theatergroep Flint
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 16 mei 2011
20:00
Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 17 mei 2011
20:15
Freek de Jonge
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Afijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 18 mei 2011
20:15
Gili
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Schudden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Afijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - 'Buena Vista'
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 19 mei 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hans Dorrestijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Herman van Veen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Afijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater 't Speelhuis, Helmond