Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Scheldetheater
Terneuzen
Het Perron
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Boerderij
Huizen
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
MIDI Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Lakei
Helmond
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Walhalla
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Bon theater
Medemblik
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Klooster
Woerden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cpunt Theater
Hoofddorp
zaterdag 06 november 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Brigitte Kaandorp - Op weg naar de Kuip!
Patronaat, Haarlem
20:00
Punchline Comedy Club
P3, Purmerend
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Claudia de Breij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Carolien Borgers
Werftheater, Utrecht
20:30
Youssef El Moussaoui
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Gino Sancti
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 07 november 2010
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 08 november 2010
20:00
Brigitte Kaandorp
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Sara Kroos - Boheems
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van´t Hek - Omdat de nacht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Comedytrain
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 10 november 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joep Onderdelinden - Nat
Scheldetheater, Terneuzen
Harry Glotzbach - El Niño
Het Perron, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Theo Nijland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kees Torn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 11 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Boerderij, Huizen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Dok6, Panningen
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Joep Onderdelinden - Nat
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen met Hoogseizoen / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Silvester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Amar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 12 november 2010
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Aan de Slinger, Houten
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
AKF met Finalistentour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Speelman & Speelman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn
Lakei, Helmond
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 13 november 2010
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 16 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 18 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 19 november 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harry Glotzbach - El Niño
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joep Onderdelinden - Nat
Cpunt Theater, Hoofddorp